De WA Plus-verzekering. Zo noemt FBTO de WA beperkt casco autoverzekering. Klinkt een stuk gemakkelijk, toch? Je bent verzekerd voor schade aan anderen + schade door brand, storm of diefstal.
Een WA Plus-verzekering is een uitbreiding van de verplichte WA-verzekering. Je bent niet alleen verzekerd voor schade die je bij anderen veroorzaakt, maar ook voor schade aan je eigen auto. Bijvoorbeeld door ruitschade, brandschade en diefstal.
Benieuwd wat die Plus betekent? Bekijk de video.
Met de WA Plus-autoverzekering heb je de verplichte WA-dekking. Plus nog veel meer… 😉
Een WA Plus-verzekering is meestal geschikt als:
De premie van je autoverzekering hangt onder andere af van:
Benieuwd hoeveel je precies betaalt? Bereken je premie.
Schade meld je eenvoudig online.
👉 Tip: Wil je ook verzekerd zijn als je je eigen auto beschadigt? Bijvoorbeeld als je tegen een paaltje rijdt? Kies dan voor de WA Casco-verzekering.
Meestal krijg je de dagwaarde vergoed als je auto gestolen of total loss is. De dagwaarde is wat je auto nu waard is als je hem zou verkopen. Dit bedrag bepaalt onze schade-expert.
Heb je de auto maximaal 1, 2 of 3 jaar geleden gekocht?Heb je een WA-Plus of WA-Cascoverzekering? Dan zijn je accessoires meeverzekerd tot € 8000,-.
Met accessoires bedoelen we alles wat er op of aan de auto gemonteerd was. Dit zat er nog niet op of aan toen de auto nieuw van de dealer kwam. Heb je accessoires die volgens de wet niet mogen? Zoals een radardetector? Dan betalen we niet als hieraan schade ontstaat.